Lotenverkoopactie voor goede doel

5 maart 2015

In de aanloop naar de vijftiende editie van de Vanencompetitie in Bennekom houden we een lotenverkoopactie voor een goed doel. Alle karateka’s van de verenigingen die deelnemen in onze Vanencompetitie-cyclus mogen loten verkopen aan familie, kennissen, vrienden en buren. De opbrengst wordt dit jaar gedoneerd aan het project ‘Sport 4 the Better’ van de ‘4 the Better Foundation’. Een mooi maatschappelijk project, waarbij kinderen waardevolle kennis en vaardigheden leren om met eigenwaarde en teamgeest de middelbare schooltijd succesvoller door te komen. Binnen dit project wordt ook karate als middel ingezet. Deze week krijgen onze leden hun lotenverkoopboekjes. Voor de Dojo en karateka die de meeste loten verkoopt, zijn leuke prijzen te winnen.

Enveloppen

 

Inleveren
Deelnemers aan de Vanencompetitie mogen hun enveloppe inleveren bij het Secretariaat tijdens de registratie op de competitiedag. Karateka’s die niet meedoen met de Vanencompetitie mogen natuurlijk ook meedoen met de actie, zij leveren hun enveloppe in de week van 9-14 maart bij hun lesgever in. Veel succes gewenst allemaal!

 

Tijdig inschrijven
Met nog een kleine week te gaan, staat de Vanencompetitie-teller op 140 inschrijvingen van acht clubs. Woensdag 11 maart 2015 (22.00 uur) sluit de registratie. Wil je er ook bij zijn? Schrijf je tijdig in via onze evenementen portal. Wij hopen jullie allen zondag 15 maart (weer) te mogen ontmoeten in een gezellige en sportieve sfeer.