Succes voor Issam in Zwolle
30 januari 2010
Tijdens de eerste editie van de Mondial Cup heeft Issam zilver gewonnen bij de cadetten (-52kg). De regerend Nederlands Kampioen in deze klasse verloor alleen de finale van trainingsmaatje Jordy. Het was een spannende partij, waarin er vooral veel werd afgetast (0-0). De vlaggetjes van de scheidsrechters moesten er aan te pas komen om uiteindelijk een winnaar aan te wijzen. Gefeliciteerd jongens, klasse!

Op de foto: Jordy en Issam tegen elkaar op de Zwolse mat.
In de halve finale had Issam ook al tegen een trainingsmaatje gestaan: Oualid. Die (eveneens spannende) partij ging ook gelijk op en werd uiteindelijk met 4-3 gewonnen door Issam. Oualid verloor nipt om het brons in de klasse tot 52 kilogram van een Deense tegenstander.
Debutant Yassine zette een goede reeks partijen neer en miste op een haar na de finale (scheidsrechtersbeslissing). In de bronzen finale kon hij helaas de scherpte niet meer terugkrijgen. Toch een prima optreden van onze saharaboy.